Předkládáme Vám barevnici výrobků společnosti Elite a.s. Varnsdorf a to ve dvou provedeních. Jednak  tabulku s popisem barev a jednak v obrazové formě.

Tabulka aktuální barevné nabídky:

Číslo barvy Popis
111 bílá
999 černá
1346 světlejší tělová
1282 světlejší tělová
1389 světlejší tělová
1428 střední tělová
1003 tmavší tělová
1343 tělová (nejprodávanější odstín)
1239 tmavší tělová - opálená
994 tmavší hnědá
1345 čokoládová
1387 světlejší šedá
1152 střední šedá
1290 tmavší šedá
12 čokoládová s bavlnou
1040 vínová (ARLETA)
291 černá (Katarica)
408 šedá (Katarica)
450 hnědá (Katarica)
8 tělová (bavlna)

 

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že barevné odstíny, které se Vám zobrazí na obrazovce jsou velmi závislé na nastavení a možnostech Vašeho monitoru a nemusí se shodovat se skutečnou barvou námi nabízeného zboží.

Abyste si mohli udělat skutečnou představu o námi nabízených barvách, rozhodli jsme se nafotit skutečné vzorky jednotlivých barev, tak aby jste je mohli porovnat vidíce je vedle sebe. Použili jsme standardní vzorkovnici výrobce, takže máte možnost prohlédnout si skutečně barvy, které vyrábí Elite Varnsdorf ( a nikoliv barevný odhad, který je závislí na operátorovi, který převádí barvy do počítače a na nastavení jeho monitoru). Přesto opět důrazně upozorňujeme, že barevné odstíny, které vidíte na obrazovce jsou závislé na Vašem monitoru.

Pro uživatele, kteří používají modemové připojení k Internetu, jsme pro rychlejší načítání této stránky naleznete zde tzv. náhled. Po klepnutí na jednotlivé stránky barevnice se zobrazí originální stránky barevnice, na kterých je rozpoznat i struktura materiálu. 

Pokud chcete mít jistotu, že zobrazované barvy odpovídají skutečnosti (a nejsou tedy ovlivněny nastavením Vašeho monitoru) doporučujeme Vám následující postup:

1. Uložte jednotlivé stránky barevnice na pevný disk Vašeho počítače (Umístěte ukazatel myši na zvolenou stránku barevnice a klepněte na pravé tlačítko myši. Z kontextového menu zvolte buď "Uložit obrázek jako ..." pro uložení náhledového obrázku, nebo "Uložit cíl jako ..." pro uložení originální stránky barevnice).
2. Použijte některý z námi nabízených výrobků, který máte doma a u nějž znáte kód barvy (referenční výrobek).
3. Nastavte jas a kontrast Vašeho monitoru, nebo v libovolném prohlížeči či editoru grafických souborů (602Photo, IrfanView, XnView, ...) změňte jas a kontrast (případně gama vyvážení nebo barevné vyvážení) obrázku tak, aby se barva vzorku na Vašem monitoru co nejvíce shodovala s barvou referenčního výrobku.

Velikosti jednotlivých stránek barevnice uvádí následující tabulka:

Stránka

Náhled

Originál

č.1

138 kb

783 kb

č. 2

97,4 kb

533 kb

č. 3

162 kb

906 kb


... zpět na předchozí stranu