Jak to všechno začalo

Základní podnikatelskou aktivitou je prodej zboží prostřednictvím Internetu a osobního prodeje. Základy pro tuto činnost v oblasti punčochového zboží byly položeny vlastně již v roce 1992, kdy jsem se seznámil se svou manželkou, která pochází z Varnsdorfu a jejíž skoro celá rodina dnes již musím říct pracovala ve společnosti Elite a.s.

Takto  jsem se postupně seznámil s výrobním programem společnosti Elite a.s. a začal si uvědomovat, že v sortimentu našich obchodů je velmi málo zastoupen výrobní program této společnosti. Většinou se jednalo o několik málo výrobků v jedné či dvou velikostech. O barevné škále ani nemluvě. Prodejní ceny často obsahovaly přirážku obchodníka ve výši 100 a více procent.

To všechno vedlo k tomu, že jsme s manželkou začali vozit pro přátele a známé punčochové výrobky přímo z Varnsdorfu. Na přelomu roku 2000/2001 jsem se rozhodl převést tuto činnost na komerční základ a tak začaly přípravy založení firmy, která byla založena dne 9.5.2001.

Firemní strategie

Aby bylo možno zachovat ceny velmi blízké prodejním cenám v podnikové prodejně Elite a.s. padlo rozhodnutí nezřizovat kamennou prodejnu, ve které by bylo nutno platit poměrně vysoké fixní náklady, ale specializovat se na prodej po internetu a přímý prodej.

Tato firemní strategie pro Vás, jako pro našeho zákazníka, přináší jak některé výhody, tak samozřejmě i určité nevýhody.

+ máte výběr z celého vyráběného sortimentu
+ nabízíme Vám nízké ceny (takto nízké ceny si specializovaná kamenná prodejna většinou nemůže dovolit a obchodní řetězce Vám nenabídnou takovou šíři sortimentu)
+ nakupovat můžete v klidu od svého počítače
+ zboží máte možnost do 14-ti dnů po obdržení neporušené vrátit a my Vám vrátíme Vaše peníze
- zboží Vám je doručeno až za několik dní po objednání
- pokud cena Vaší objednávky nepřesáhne hranici 2500 Kč je k ceně zboží připočítáno dopravné
- pokud poprvé objednáváte zboží, může se stát že se bude lišit od Vašich představ (to je kompenzováno možností vrátit neporušené zboží do 14-ti dnů po obdržení)

Údaje o firmě

Kontaktní adresa: Ing. Libor Ansorge
Čechova 3426/24
430 01 Chomutov
Telefon a záznamník: 474 688 077
Mail: libor.ansorge@volny.cz
Právní subjektivita: fyzická osoba - podnikatel
IČO: 72 63 56 90
DIČ: firma není plátcem DPH
Počet zaměstnanců: v  současné době firma nezaměstnává žádné zaměstnance

 


... zpět na předchozí stranu