Výrobní program společnosti Elite a.s. Varnsdorf

Společnost Elite a.s. Varnsdorf roztřiďuje své výrobky do osmi skupin:

Skupina Podrobnější popis
Vzorované punčochové kalhoty Punčochové kalhoty se vzorkem po celém povrchu. V současné době jsou v nabídce 2 výrobky a oba jsou vyrobeny za použití vlákna LYCRA.
Speciální punčochové kalhoty Punčochové kalhoty standardních, prodloužených i nadměrných velikostí, při jejichž výrobě byla použita speciální vlákna (LYCRA, DORLASTAN, TACTEL, NYLON STRETCH, Bavlna).
Klasické punčochové kalhoty Punčochové kalhoty vyráběné bez použití speciálních vláken ve standardních a prodloužených velikostech.
Nadměrné punčochové kalhoty Punčochové kalhoty vyráběné bez použití speciálních vláken ve nadměrných velikostech.
Dětské punčochové kalhoty Punčochové kalhoty vyráběné v dětských velikostech. 
Dámské punčochy Vyráběny jsou punčochy vhodné jak k připnutí k podvazkovému pásu, tak samonosné punčochy. V nabídce najdete jak punčochy z klasického materiálu, tak výrobky se speciálními vlákny (LYCRA, NYLON STRETCH).
Podkolenky Ve výrobním programu najdete i podkolenky se širokým zdravotním lemem vhodné k prevenci křečových žil. Opět jsou podkolenky vyráběny jak z klasických materiálů, tak s použitím vláken LYCRA a NYLON STRETCH.
Ponožky a šlapky I u ponožek najdete výrobky se širokým zdravotním lemem. Kromě klasických materiálů najdete zde výrobky s vláknem LYCRA, NYLON STRETCH i s příměsí bavlny.

 

   

Záruky kvality

Společnost Elite a.s. Varnsdorf získala certifikát kvality ISO9001 švýcarského certifikačního úřadu SQS registrační číslo 12168-01.  Dále získala certifikát jakosti v České republice (CQS).

Velikosti vyráběného zboží

Punčochy, ponožky a podkolenky jsou od letošního roku vyráběny v univerzální velikosti 25-27. Dříve byli vyráběny ve velikostech 25 a 27. Některé zboží je vyráběno i ve velikostech 23, 24 a 26.

Punčochové kalhoty jsou vyráběny ve třech výrobních řadách. Pro snazší orientaci ve vyráběných velikostech si, prosím, otevřete stránku s velikostními tabulkami.

 

Barevná škála vyráběného zboží

Abyste si mohli vybrat barvu, která Vám nejlépe vyhovuje, připravili jsme pro Vás stránky s barevnicí Elite a.s. Varnsdorf.


... zpět na předchozí stranu